Úvod 8. kolo súťaže

8. kolo súťaže

Startup BioMobile sa zaoberá ekonomickým a ekologickým odstránením nečistôt z nerudných surovín s cieľom zvýšiť kvalitu lokálnych zdrojov, bioťažbou z rúd a nízkoobsahových rúd a bioremediáciou kontaminácie ťažkými kovmi.

Kontaktná osoba

Darina Štyriaková
darinka.styriakova@gmail.com
+421 (0) 948 299 345

Startup greenspace sa zaoberá: Nové technológie dobíjania akumulátorov elektromobilov, bezmotorových lietadiel, elektroletov a iných dopravných prostriedkov pre zvýšenie dojazdu elektromobilov.

Kontaktná osoba

Ing. Jozef Pavlinský
jopav.fly@gmail.com
+421 (0) 944 192 292

Startup Inteligentná batéria sa zaoberá: Návrh a výroba prototypu bezpečnej baterie do elektromobilu vyuzitim 18650 Li-ion clankov

Kontaktná osoba

Ing. Ján Máriássy
jan.mariassy@tuke.sk
+421 (0) 948 600 901

Startup iPark sa zaoberá: Zaoberá sa inteligentným riešením parkovania či už v mestách alebo objektoch ako je napríklad : nemocnica alebo nákupné stredisko. Pomocou tohto inteligentného riešenia je možné naplno využiť všetky parkovacie miesta, monitorovať ich pre prípad nehody, zistiť či je miesto voľné alebo nie a spravovať rezervácie alebo je možné napojiť sa na naše API a získavať štatistické dáta, použiť ich v iných projektoch lebo poskytnúť ich iným spoločnostiam napr. Google.

Startup postúpil do Startup Centra na základe víťazstva v súťaži V4. Hackathon.

Kontaktná osoba

Samuel Schnelly
schnelly.s@gmail.com
+421 (0) 918 114 701

Startup PIT-NFC sa zaoberá: Sledovanie a vyhodnocovanie trvania priemyselných procesov, s využitím nákladovo nenáročných priemyselných zariadení s operačným systémom Android.

Celý proces montáže pracovísk sledujú pracovníci na zobrazovacích jednotkách priamo na svojich pracoviskách, v rámci záložky „Zamestnanci“. Obraz stavu výrobného procesu na každom pracovisku je možné v reálnom čase sledovať vzdialene, z pozície vedúceho výroby. Vedúci výroby má teda prehľad o aktuálnom dianí na pracoviskách, o aktivite resp. pasivite pracovísk (čakanie na ďalšiu dávku), o dodržiavaní jednotlivých noriem a splnení celkovej normy výrobku.

Viac informácií o projekte nájdete na stránke palcoit.eu.

Kontaktná osoba

Ing. Kamil Palčo
kamil@palcoit.eu
+421 (0) 905 637 714

Startup zenQR sa zaoberá: Vytvorili sme jednoduchší spôsob získavania názorov od zákazníkov – anonymne a neverejne.

Kontaktná osoba

Igor Bubeňko
igor@zenqr.com
+421 (0) 911 258 626

Green Pixel

Space Code

Startup postúpil do Startup Centra na základe víťazstva v súťaži V4. Hackathon.

CheckUp

Startup postúpil do Startup Centra na základe víťazstva v súťaži V4. Hackathon.