Úvod Info pre startupy Kalendár startupistu na september

Kalendár startupistu na september

454

Kick-off Startup Awards.sk

8. september | Bratislava – Startupovú sezónu na Slovensku otvorí kick-off podujatie Startup Awards.SK v Impact Hub Bratislava. Registrácia na podujatie je zdarma.

SME Instrument workshop v JIC Brno

14. september | Brno – JIC Brno organizuje workshop pre malé a stredne veľké inovatívne firmy, ktoré plánujú uvedenie nových produktov a služieb na európsky trh a zároveň sa chcú zapojiť do projektov SME Instrument. Súčasťou workshopu bude aj predstavenie projektov úspešných žiadiateľov. Program a registračný formulár je dostupný tu.

Startup or Shutdown

21. september | Bratislava – je jednodňová konferencia pre 100 vybraných startupov, ktorej cieľom je spájať inovatívnych ľudí so skúsenými odborníkmi zo sveta financií. Registráciu nájdete na tejto stránke.

Krátky seminár – ochrana duševného vlastníctva pre firmy

22. september | Bratislava – krátky seminár pre firmy, ktoré vyvíjajú vlastné produkty zameraný na prehľad o spôsoboch ochrany duševného vlastníctva sa bude konať tento mesiac v Bratislave. V rámci seminára môžete prekonzultovať možnosti ochrany vašich produktov priamo s expertmi. Seminár je zdarma. Informácie o programe a registračný formulár nájdete na tejto stránke.

WebExpo 2016

23. – 24. september | Praha – 2 dni o webe, najväčšia konferencia pre tých, ktorí sa pohybujú v online prostredí – 70 prednášajúcich, 2000 online odborníkov, prednášky, workshopy… Viac informácií tu.

MastersGate: Kick-off

29. september | Košice –  sprievodné podujatie 2. ročníka slovensko-českej e-commerce súťaže MastersGate. Hlavným cieľom je inšpirovať online obchody k akcelerovaniu biznisu a doručiť online obchodom praktické skúsenosti zo strany e-commerce špecialistov. Informácie o registrácii a vstupenkách nájdete tu.