Úvod Info pre startupy Prihláste sa do Slovak University Startup Cup 2017

Prihláste sa do Slovak University Startup Cup 2017

Junior Chamber International a Slovenská obchodná priemyselná komora (SOPK) vyhlasujú súťaž inovatívnych nápadov – Slo­vak University Startup Cup 2017.

Súťaž sa zameriava na ino­va­tívne nápady študentov vysokých škôl (I. až III. stupňa). Cieľom projektu je oceniť a podporiť mladú generáciu podnikateľov, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky.

Komisia vyhodnotí štyri najlepšie študentské startupy podľa jednotlivých odvetví podnikateľskej činnosti. Víťazi jed­not­li­vých kate­gó­rií zís­kajú balík služieb na rozvoj startupu (men­to­rin­g, pora­den­ské a právne služby a pod.)

Komisia vyhodnotí 5 najlepších študentských startupov podľa jednotlivých kategórií:

a) veda, medicínske technológie
b) informačné technológie, mobilné technológie, web
c) priemyselné technológie, technické riešenia, robotika
d) životné prostredie, zelené technológie
e) otvorená kategória pre ostatné nápady

Z 5 víťazov jednotlivých kategórií vyberie porota absolútneho víťaza, ktorý bude reprezentovať Slovensko na celosvetovej súťaži University Startup World Cup 2017 v septembri v Kodani, kde bude mať možnosť predstaviť svoj projekt investorom z celej Európy.

Uzávierka prihlášok je 31. mája. Viac informácií nájdete na stránke http://www.studentstartup.sk/