Úvod Info pre startupy Startupy pozor! Prihláste sa na podnikateľskú cestu!

Startupy pozor! Prihláste sa na podnikateľskú cestu!

Ste startup alebo podnik do 3 rokov od založenia?
Potom je nasledujúca výzva pre vás!
Výzva je otvorená do 22. júla 2018

SBA agency ponúka možnosť zúčastniť sa medzinárodných odborných podujatí v rámci EU. Prihlásiť sa môžete zaslaním žiadosti prostredníctvom elektronického formulára – Žiadosť.

Po odoslaní formulára žiadosti, prosím vyplňte, nasledovné povinné prílohy a odošlite ich na príslušnú e-mailovú adresu podľa kraja, v ktorom ma žiadateľ sídlo:

Povinné prílohy k žiadosti:

Účasť na medzinárodných odborných podujatiach je pre podnikateľov zabezpečená prostredníctvom Národného projektu NPC v regiónoch, v rámci Stážového programu.  Viac informácií o Stážovom programe sa dočítate v Implementačnom manuáli.

V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností, pomoci sa môžete prostredníctvom vyššie uvedených mailových adries obrátiť na príslušnú regionálnu pobočku alebo sa inšpirovať na našich vzorových žiadateľoch:

Viac informácií na stránach SBA agency.