FoxBox

foxbox_logo_whiteonorangeFoxBox je nový typ pokladničného (POS) systému vo forme aplikácie pre „múdre“ zariadenia ako sú mobily a tablety. FoxBox si jednoducho stiahnete do vášho telefónu či tabletu a môžete začať predávať. Jeho intuitívna a prehľadná grafika vám pomôžu zrýchliť celý proces účtovania a vďaka mnohým funkciám ako je sladové hospodárstvo, import a export dát, štatistiky predaja, alebo sledovanie aktivít zamestnancov vám umožní získať lepší prehľad o vašom podnikaní. Pokladňu viete napojiť aj na množstvo programov, ktoré už pri podnikaní používate a tak šetríte čas, peniaze a vyvarujete sa zbytočného stresu.

Naším cieľom je dať podnikateľom nástroj, ktorý im uľahči nielen každodenný život, ale dá im aj spätnú väzbu o ich aktivitách a celom podnikaní na jednom mieste. Vďaka tomu vedia lepšie a efektívnejšie nakupovať zásoby, cieliť reklamu, riadiť procesy a teda zlepšovať celé svoje podnikanie.

Úspechy

img_01312017

  • Postup medzi vybrané startupy na Pitch & Grill v rámci konferencie Forbes 30 pod 30.

2016

  • Finalista 4. kola súťaže inovatívnych nápadov Startup centra TUKE. (Zoznam víťazov 4. kola súťaže inovatívnych nápadov nájdete tu.)
  • Víťaz súťaže ACE Creative – Creative Business Cup 2016 Slovakia.

2015

  • Účasť na Slovak Venture Capital Fóre 2015.
  • Finalista akceleračného programu Booster 2015.

Viac informácií nájdete na našej stránke foxboxup.com.

Kontaktná osoba

Miroslav Stračár
stracar@foxboxup.com
+421 (0) 915 222 071