Úvod Info pre startupy Súťaž pre programátorov: PLUGGY App Challenge

Súťaž pre programátorov: PLUGGY App Challenge

312

PLUGGY sa snaží priniesť kultúru bližšie k ľuďom, je to miesto pre zdieľanie a šírenie kultúry, kultúrnych zážitkov a pomocou informačných technológii objavovať nepoznanú krásu dedičstva našich predkov, ale taktiež súčasných umelcov. Súčasťou PLUGGY môžete byť každý, či už ako návštevník virtuálnych prehliadok, alebo ich tvorca, kurátor. Ak sa vám nepozdáva ani jedna z týchto možností ale máte nápad ako obohatiť PLUGGY platformu o novú funkcionalitu máme pre vás výzvu na vytvorenie PLUGGY aplikácie, ktorá obohatí a rozšíri možnosti PLUGGY platformy a tak prinesie nové zážitky pre používateľov.

Čo je cieľom výzvy? Vytvorte aplikáciu, ktorá bude prepojená s PLUGGY platformou, bude využívať jej funkcionalitu a ponúkne používateľom nový nepoznaný zážitok s objavovania kultúry okolo nás.

Ako na to?  Ak máte zaujímavý nápad dajte ho na papier a pošlite nám ho do 28.2.2019. My z vašich návrhov vyberieme 6, ktoré sa budú následne realizovať s našou finančnou podporou.

Čo za to? Každý zo šiestich vybraných tímov získa finančnú podporu 1 000 Eur a zároveň najlepšia aplikácia bude odmenená sumou 4 000 Eur.

Komunikácia v rámci PLUGGY App Challenge je výhradne v anglickom jazyku. Bližšie informácie, časový harmonogram a kritéria hodnotenia aplikácii sú dostupné online:

https://www.pluggy-project.eu/app-challenge/

Nalaďte sa na PLUGGY a vnímajte kultúru okolo seba.